Skip to main content

Turkey - Türkiye

Ulusal Ödüller programı, dünya çapında 60’ı aşkın ülkede yetenekli yerel fotoğrafçılara, çalışmalarının övgü kazanması için fırsatlar sunuyor. On açık yarışma kategorisinden herhangi birinde yarışan tekil fotoğraflar arasından seçilen eserlerin değerlendirildiği yarışma, fotoğrafçıların yerel ve uluslararası düzeyde takdir görmesi ve ödüllendirilmesi için yeni bir imkan anlamına da geliyor.


Programın hayata geçirilmesinden bu yana geçen sekiz yıl zarfında, Ulusal Ödülü kazanan ve finale kalan 400’ün üzerinde kişi, global ölçekte tanınırlık ve fırsatlara kavuştu. Kazananlar, Sony dijital görüntüleme ekipmanları, çalışmalarının Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri kazananlar


HEMEN KATIL


Lütfen dikkat:
- Ulusal ödül programına katılım hakkına sahip olabilmek için, Ulusal Ödül’ün düzenlendiği ülkenin vatandaşı olmanız ve ödül sırasında o ülkede ikamet etmeniz gerekmektedir.
- Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri’nin on açık kategorisinden herhangi birinde sunulan fotoğrafların tümü Ulusal Ödüller programına da otomatik olarak katılmış sayılır.

 

<none>